SPA w Duchu

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

 

Zespół Koordynacyjny ds. Nowej Ewangelizacji w Diecezji Kaliskiej we współpracy z Parafią Najśw. Zbawiciela w Ostrowie Wlkp. przygotowuje kolejne wydarzenie w związku z Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie pn. „Spa w Duchu” odbędzie się w niedzielę 20 maja w kościele Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wlkp.

Spotkanie rozpocznie się o g. 17.30, a zakończy ok. g. 21.30. W programie przewidziano m.in.: Eucharystię, konferencję i  adorację. Nauczanie i modlitwę poprowadzi ks. Pedro Mariano - Brazylijczyk ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia z Poznania, który z radością dzieli się w swoich konferencjach świadectwem spotkania z Jezusem i odkryciem powołania kapłańskiego. Zapraszamy wszystkich do udziału i do otwarcia na moc Ducha Świętego. 

Szczegółowy program:

17.30 MODLITWA

18.00 EUCHARYSTIA

19.00 KONFERENCJA „Jak żyć według Ducha?”

20.00 ADORACJA

 

Z chrystusowym pozdrowieniem

 

ks. Dominik Wodniczak

PRZEWODNICZĄCY
Z e s p o ł u   K o o r d y n a c y j n e g o
ds. Nowej Ewangelizacji w Diecezji Kaliskiej

                   

ks. dr Sławomir Grześniak

PROBOSZCZ
Parafii Najśw. Zbawiciela
w Ostrowie Wlkp.

 

 

O Zespole

Ks. Biskup Edward Janiak, ordynariusz kaliski dnia 18 kwietnia 2013 r. wydał dekret (L.dz. 351/2013) ustanawiający Zespół Koordynacyjny ds. Nowej Ewangelizacji w Diecezji Kaliskiej. Decyzja ta jest wyrazem troski Kościoła o rozwój dzieła Dobrej Nowiny oraz owocem Roku Wiary.

©2020 Zespół Koordynacyjny ds. Nowej Ewangelizacji w Diecezji Kaliskiej

Search